Farklı Çocuk Gelinlikleri

Her ünlü tabelasın kendine özgü kişilikleri vardır, en güzel gününüze gelinlik seçerken, her kadın kendileriyle eşleşmek için ideal olmasını ister. Yıldız sinyallerinize göre seçim yapıp birkaç farklı çocuk gelinlik ilhamını sağlayabilirsiniz. İşte size ünlü işaretleriniz için 12 gelinlik önerisi verin.

Koç

Koç’un en temel özellikleri çocuklardan gelen güzelliğin fantazisi olacaktır. Nazik görünümlerinde, kendi hayallerinden dolayı daima bir kararlılığa sahiptirler. Aries’in masum ve rüya gibi kişiliğine göre, canlandırıcı, kolay kesilmiş (veya marjinal olarak büyük çocuk tasarımının beline) beyaz iplik Koç gelini süsleyecek, ancak doğal bir anlayışa sahip değil.

Boğa Burcu

Boğa gelini kafanızda kendi gelinlik tasarımına sahiptir; bu işe alınan elbiseler hayallerini tatmin edemedi. Açıkçası, bu finansal kapasitenin altında. Yeryüzündeki Toroslar, muhteşem bir gelinlik almak için balayı kalitesinden vazgeçmeye meyilli değiller.

İkizler

İkizler gelinlerin hepsinin yaratıcı düşüncesi var, gelinlik seçiminde, en pahalı ipek kumaşa sahip olmak zorunda değil, ama izleyiciden en göz kamaştırıcı olması gerekiyor. Ancak, İkizler gelinler ‘hala daha muhafazakar ve klasik bir beklentiden memnun değil; bu nedenle normal İkizlerin çifte kişiliğidir.

Aslan burcu

Aslan gelinleri izleyiciyi hayal kırıklığına uğratmaz, onları giydirmek için sürekli harikadırlar. Sıcak doğa tam olarak Aslan gelinlerinin dikkat etmesi gereken şeydir. Asil karakterinizin sıcak ilgiyi örtmesine izin vermeyin. Kırmızıyı inkar etmezseniz, kırmızı elbise ve koku, sıcak karakterinizi güzel bir şekilde somutlaştırır.

Başak burcu

Başak gelinleri estetik konusunda son derece titizdir. Gelinliklerin en büyük seçimi, bilgelik çekiciliğini parlatıyor olmalı. Şapka şeklinde bir örtü kullanarak düz saçları avucunuzun içinde zambak gibi yakışıklı ve zevkli bir performans sergileyebilirsiniz. Güzellik varsayımı altında, kendi mücevher kurtarıldığını unutmayın. Bir kolye veya küpeler ile askısız elbise ideal idealdir; hiçbir şey parlayan gözlerinden daha çekici olamaz.

Çeşitli yıldız işaretleri için gelinliklerinizle ilgili benzersiz ipuçlarımıza devam edin.

Terazi burcu

On iki takımyıldızın en zevkli olan Terazi gelinleri, yalvarıyor gelinlikler kesinlikle en belirgin karakteriyle uyuşuyor. Soylu mor gelinlere büyük bir şans getirir ve boncuk takıları onun masumiyetinin parlamasını gösterir.

Navigation